| αlεxTzure a întrebat:

cand ma imi restartez PC-ul imi arata sa selectez Safe mode, with networking sau Start windows normal.Dau pe Start window normal mi se restarzeaza pc intotdeauna chiar daca il las singur.ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Iti arata un bluescreen sau un ecran negru/isi da brusc restard? Incearca sa introduci cd-ul cu windows sa faci un repair din consola, daca nu merge, incearca sa reinstaleazi windows-ul.

| SasNetRomania a răspuns:

Da este windowsul devina incerca un recovery cu cdul de xp. il bagi il botezi si dai repair, daca nu merge, reinstalezi.

| Kilobyte a răspuns:

Salutare,

Cel mai bine reinstaleaza windows-ul.

O zi buna.