| dArKcHiLd1 a întrebat:

Caut o soluție la următoarea problemă.
O să încep așa: Am desfăcut unitatea și am curățat-o de praf cu cârpa și șervețele umede de șters mobila (n-am cu ce altceva s-o curăț) și când am montat-o la loc, nu s-a mai auzit sunetul la PC deloc.
Ce aș putea face? Am încercat tot. Volumul e dat la maxim, am verificat cablurile și totul e în regulă. PC-ul recunoaște placa și merge bine, dar sunetul nu se aude. sad

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai scos cablu de la sunet, fi atent/a din boxe vine un cablu vei de el, daca nu merge deloc sunetul nici la casti, ce ai facut? praful se sterge la cooler cu grija tu ai sters placa cine stie ce ai facut

| Elisabitaaa a răspuns:

S-ar putea ca unitatea ta să fie compromisă...te-ai putea duce la un service.