| Andrey25 a întrebat:

ce telefon ati alege dintre Huawei G7300 si Samsung 5230 si dc ce are in plus

FONDA pentru cel ai bun raspuns

5 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Eu as alege Samsung, Huawei are in plus wireless uita-te aici :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4335&idPhone2=2739

| iulicika1414 a răspuns:

Te-aș sfătui să alegi Huawei G7300 pentru că e mai frumos, mai performant, calitatea e mai bună, și e cu mult mai super decît Samsung 5230, cu toate că marca Samsung e mai populată... ( te-aș mai sfătui să alegi și între Nokia n97, defectul e că are grosimea mare dar pentru băieți asta e bine, și avantajul e că e fooarte foarte bun. ))) am avut eu.și m-a ținut 3 ani jumătate.aș spune că e bun pentru că eu telefoanele le schimb cel mult la jumătate de an.dar arată la ca la 2 ani big grin) adică nu păstrez ) merci că mi-ai citit sfatul ))

| mamatatasibunica a răspuns:

As alege Huawei pentru ca este mult mai bun.Varul meu are.Iar Samsung s5230 nu recomand pentru ca merge greu touch-ul.

| andreigreen a răspuns:

Cu siguranta as alege Huawei G7300 pentru ca are design mai frumos, are si wi-fi deci e super tare telefonul.

| sytek a răspuns:

Pai eu as alege Huawei g7300 pentru ca este mult mai performant si este m-ai frumos.DAR DESIGUR TU ALEGE CE CREZI TUwinking. funda?