| andra4u a întrebat:

cine imi zice si mie cum fac sa bag de pe un aparat foto pe calculator poze pls!

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

Trebuie sa ai cablu de date. USB.

E un cablu care intra in caluclator si i aparat. in momentu in care e conectat aparatu al calculator deschide pozele in my computer.

7 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Prin cablu USB sau card. Ai cititor de card la calculator?
Daca ai, te uitui la card si apoi te uiti la unitate ca sa iti dai seama cum sa-l bagitongue
Bafta si numai bine!
Fundita?

| andra4u explică:

Pai am card la el si unde se baga cardul in calc laughing

| andra4u explică:

Am laptoplaughing

| Andaa_2747 a răspuns:

Aaa...cu cablu de date.big grintongue

| Cristina_7308 a răspuns:

Prin cablu USB pe care îl primeşti odată cu camera.
Este negru si cu două intrări.

| Miru_5458 a răspuns:

Cablu de date, sau un cititor de card.

| Guliutsu a răspuns:

Salut. Dupa parerea mea e foarte simplu. Daca ai USB, il introduci la calculator, dar mai exista o cale, doar daca memoria card e destul de mare pentru pentru calculator sau cu adaptator, desigur daca ai.la mine nu stiu de ce dar cablul USB e stricat si ma folosesc cu Mem card pentru a le descarca! Succes si numai bine.