| Frank51 a întrebat:

cu cat credeti ca as putea sa vand calculatorul cu urmatoarea configuratie:
- Pentium4 541 3, 2GHz
- 2 GB ram DDR2
- 80 GB stocare(ma gandeam sa mai pun inca un hdd de 80 GB dar nu mai are niciun port sata liber)
- Placa video Intel gma 900, 128mb (naspa)
- sursa parca de 300W
- dvd rom
- windows 7 preinstalat.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai bine il dai de pomana unui copil care nu are sincer. Ca de cumparat, nu iti cumpara nimeni asa ceva.
Windows-ul tau oricum e piratat. Iar cu 170 lei poti cumpara cu garantie(la magazine de refurbished): https://www.interlink.ro/......15126.html
Asa ca eu cred ca e mai bine cum am zis eu.

| Frank51 explică (pentru sltlp):

Frate, asta nu e o lume unde se da de pomana, eu l-am cumparat pe bani la vremea aia. Eu de ce nu am primit de pomana? Cine crezi ca ar da de pomana ceva? Chiar daca il dau, il dau extrem de ieftin, dar de pomana nu se poate, ca atunci eu raman in minus. Il dau si cu 50 de lei daca e, ca nu mi-e neaparat de bani, dar de pomana nu. Ia da-mi tu mie de pomana un hard disk vechi te rog.

| sltlp a răspuns (pentru Frank51):

Da ce is eu aici, vezi ca deja esti nesimtit, si de asta o duci si prost, ca gandesti mai prost ca boul. De ce sa ii dau altuia un **** de calculator cand visez eu ca scot milioane pe el, nu?
A, si stai calm, am facut donatii din pc-uri mai performante decat ala a tau.

| Frank51 explică (pentru sltlp):

Exact! Asa puteam sa raspund si eu ''da ce is eu aici'' dar nu am facut-o. Si crede-ma ca nu o sa stau sa te insult asa cum ai facut-o tu, pentru ca nu sunt genul, in schimb, imi cer scuze daca te-am ofensat.

| CPAElites a răspuns:

100 lei.

| Gabiiiiiii a răspuns:

Mai mult de 200 lei nu iei.

| Frank51 explică (pentru Gabiiiiiii):

200 de lei ar fi un pret excelent, din moment ce nu il folosesc, sta degeaba.