| Maryanna2508 a întrebat:

:* Eu am primit un IPod classic de la un verisor dar mi l-a dat fara cablu usb si incarcator astfel incat am cumparat eu unul de la "Energizer". De incarcat incarca insa nu merge cablul usb. Cand il conectez la computer el doar se incarca si atat! Am cerut sfatul unui prieten si mi-a zis ca am nevoie de ITunes, am luat programul si degeaba...ori nu merge el ori nu stiu eu sa umblu... vreau sa-mi pun muzica pe el si sa sterg melodiile vechi. Please help me! Dau o uriasa funda pentru cel care ma ajuta! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Incearca sa-l conectezi intr-o mufa USB din spatele PC-ului

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Vrei sa te ajut asta mi s-a intamplat si mie cu un iphone 3g pai ca sa iti mearga ai nevoie de itunes si sa ai si cont daca nu nu merge (sau sa iti cumperi un mac ca merge fara nici un program)

| Maryanna2508 explică (pentru Narcis_Puiu_2000):

Am incercat de 3 ori sa-mi fac cont. Completez toate cele insa nu am primit niciun email de confirmare. Am incercat pe 3 email-uri diferie (ale mele) si nu primesc nimic crying