| Beu_Cristi_1993 a întrebat:

Imi puteti spune daca pot rula GTA V cand va aparea pe PC, configuratia mea este urmatoarea:

CPU: Intel Core i3-4010U 1,7 GHz

GPU: Nvidia GeForce GT 740M 2GB

HDD: 750 GB

RAM: 4 GB

OS: Windows 7 Ultimate 64bit

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O sa rulezi la minim, keep calm.

| Jipa95 a răspuns:

La low.
Fa si tu un test de aici : http://www.systemrequirementslab.com/cyri sa te convingi.

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

Nici la Low,nici very low,adica nu va putea rula deloc, greu de observat, ca are laptop multimedia, procesorul e consum redus, are 1.7 stock si 2.0 boost, placa e una mica, nu sunt sanse sa ruleze, cat despre site-ul ala e o porcarie, gamedebate.com e mai bun.

| Jipa95 a răspuns (pentru VladyXR):

Este cam slabut in procesor asta este sigur dar din cate ai observat si tu ( ca poate nu ai vazut asta ) placa lui video este cu mult peste cerintele MINIME ale jocului. La ram e ok. Nu o sa-l ruleze la medium kit ca acel 740M de 2gb ar putea rula frumos medim dar il trage procesorul in jos.
PS: game debate este o porcarie si mai mare!

| VladyXR a răspuns (pentru Jipa95):

Nu,nu sunt sanse, mai ales ca laptopurile nu sunt pentru gaming, uite cum arata placa asta https://www.google.ro/......ps?/search
nici medium, nici low, tu habar nu ai ce grafica are 65 gb, pe cand laptopul asta nici gta 4 nu duce.

| Beu_Cristi_1993 explică (pentru VladyXR):

Gta 4 imi merge foarte bine si pe high

| Beu_Cristi_1993 explică (pentru VladyXR):

Gta 4 imi merge bine si pe high