| Bbytha a întrebat:

Hey tpu....ma ajutati si pe mine cu ceva? cand intru pe mess si vorbesc cu cineva imi apare niste emoticoane mari si nu pot sa scap de ele crying cum fac asta? ...ma ajutati plzz? love struck [inca ceva:eu am Windows 7.La celelalte windows`uri poti sa faci asta e mai complicat puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Orafixa a răspuns:

Intri in control panel la uninstal program si cauti pe acolo switeam dai clic dreapta pe el si i dai uninstal.

4 răspunsuri:
| Orafixa a răspuns:

Acele emoticoane sunt de la switeam
este un program pentur emoticoane noi pentru mess dezinstaleazal si cand vei mai primi acele emoticoane vor veni drept linkuri, ps sa nu daui pe ele iit viruseaza pc.

| Bbytha explică (pentru Orafixa):

Eu te-am intrebat cum il dezinstalez si tu mi-ai dat alt rasp.Prin ce documet intru sa scap de el?

| ebrahim a răspuns (pentru Bbytha):

Eu zic ca trebuie sa-ti faci alt mess si eu am avut problema asta dar alta solutie nu stiu

| Orafixa a răspuns (pentru Bbytha):

Intri in control panel la uninstal program si cauti pe acolo switeam dai clic dreapta pe el si i dai uninstal.

| Bbytha explică:

îti mulţtumesc foarte foarte mult kisskiss pînă acum nu am putut face nimic....si incă odata iti multumesc kiss