| anonim_4396 a întrebat:

mai am o problema cu telefonul (galaxy s2) am incercat sa setez soneria de mesaj dar nu apare numic de genu sa caute alte sonerii in fisierele mele ci doar melodiile lui standard ...ma poate ajuta cineva? (fundita)

Răspuns Câştigător
| Luciano2b2 a răspuns:

Salut ionut eu lucrez in domeniu, mai exact sunt programator la google pentru android, am acelasi telefon ca al tau si iti spun ca nu exista ceva pe care acest telefon nu stie sa il faca. Acum sa iti explic, in background ai un folder care se numeste fisierele mele (asta daca il ai in romana, daca il ai in engleza e my files), intrii in acestea si ii dai creare folder si il intitulezi de exemplu tonuri de sms, apoi tii apasat pe melodia pe care o doresti si o bagi in tonuri. Intrii la setarile mesajelor si jos de tot o sa iti dea schimbarea tonului si alegi acolo happy. Te astept si cu alte intrebari