| crazylove a întrebat:

mi-am luat si eu un tell htc desire s din italia sh i-am bagat o cartela din italia. am venit in romania sh i-am bagat o cartela de cosmote si nu-i merge nettu, iar in ita ii mergea... ce trebuie sa fac? fundabig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| deeDEE1269 a răspuns:

Trebuie sai faci setari de Romania cred

| ardei795 a răspuns:

Cartela sim e stricata

| cufarulcuraspunsuri a răspuns:

Buna! ca sa mearga internetul trebuie sa setezi alt profil, intri in MENIU-SETARI-APLICATII-INTERNET-PROFILURI INTERNET si creezi alt profil ce nume vrei tu nu conteaza sau daca nu merge suni la 444, asculti comenzile pentru internet pentru a putea fi trimise din nou. SUCCES!