| cccccclowerrrrrrrrrr a întrebat:

Mi-am pus o folie de sticla pe un A5 si cand am ajuns acasa am observat ca mi-a pus-o pe camera frontala si vreau sa ma duc inapoi sa o dea jos. Daca o dau jos, pateste camera frontala ceva? FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Camera frontala nu are ce sa pateasca laughing Nici nu cred ca e vreo problema ca a pus folia peste ea. chiar din potriva o protejeaza de zgarieturi asta daca nu afecteaza claritatea camerei prin folie.
Nu are ce sa pateasca asta fii sigur happy

1 răspuns: