| AlexxXxandra a întrebat:

Pot sa vad la ce poze a dat like-uri o anumita persoana?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Simplu.

Intri la aceea persoană pe facebook și dai la prietenii și îl pui la prietenii apropiații.

Mai jos pe stânga o să-ți apară prieteni apropiați și dai acolo și poți să vezi ce like-uri a lăsat.

Sper că m-ai ințeles happy.

5 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Poți, dacă ți-e persoană apropiată pe facebook.

Așa doar.

| AlexxXxandra explică (pentru Dariusuu):

Da, dar cum?

| AndreiAKA a răspuns (pentru Dariusuu):

Pe ea o va informa cei de la Facebook, cum ca am adaugat-o prietenii apropiați?

| Dariusuu a răspuns (pentru AlexxXxandra):

Simplu.

Intri la aceea persoană pe facebook și dai la prietenii și îl pui la prietenii apropiații.

Mai jos pe stânga o să-ți apară prieteni apropiați și dai acolo și poți să vezi ce like-uri a lăsat.

Sper că m-ai ințeles happy.

| FreundundM a răspuns:

Da! si eu as fi interesat, puteti pune o poza cu locul unde trebuie apasat?

| AlexxXxandra explică:

Daca da, cum?