| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU,(scuze de categorie) azi am vrut să fac hotspot unei persoane și nu știam cum, așa că am pus-o pe respectiva să facă, am fost de acord să schimbe parola, după l-a închis și eu am vrut să intru pe net și nu am mai putut. Ieri mi-am încărcat cartela și de când i l-am dat ei îmi spune credit insuficient. Ce să fac? Sunt disperata!

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

N-ai de ce să fii disperată - doar că ți-ai consumat creditul folosind la greu datele mobile.

Ce să faci? Reincarci, schimbi parola și atenție pe viitor

| Alecsa1190 a răspuns (pentru sierra1):

Datele ca datele dar de ce nu mai pot să sun sau să trimit mesaje? L-am încărcat ieri cu 5 euro

| Alecsa1190 a răspuns:

In cazul asta o pun să îmi dea 5 euro

| sierra1 a răspuns (pentru Alecsa1190):

"ți-ai consumat creditul folosind la greu datele mobile"

adică ai păpat cei 5 euro și având credit zero e normal că nu mai poți suna

| Zaygon a răspuns (pentru Alecsa1190):

In cazul asta data viitoare inainte sa faci hotspot sau orice altceva iti pui extraoptiune de creditul pe care il incarci.