| JesssieAl a întrebat:

Se pot face poze cu webcam-ul de la un laptop? Daca da spuneti-mi cum trebuie sa fac...

5 răspunsuri:
| Alejandra4785 a răspuns:

Pai cauti camera in laptop daca nu o gasesti inseamna ca nu o ai incorporata insa poti sa intri pe facebook si sa iti faci poze sau pe hi5 sau pe www.piap.com si iti faci poze de acolo nici eu nu o aveam dar accum o am fiindca mi-am schimbat windowsul

| JesssieAl explică (pentru Alejandra4785):

Am gasit camera din laptop, dar nu stiu cum sa fac pozele, adica pe ce trebuie sa apas?

| Alejandra4785 a răspuns (pentru JesssieAl):

Pai sus cred ca srie files si mai multe pe un rand si captures tu dai pe capture si dai la stat capture si de acolo poti face poze la mine asa e

| Infect a răspuns:

Daca ai tasta Fn. apasa tasta aceea si W

| Luchyan_Dumitrescu_1968 a răspuns (pentru Infect):

Stati ca aici nu am inteles: am tasta"fn". O apas odata cu tasta"W"? Sau cum?
Va multumesc anticipat.
Si tuturor La Multi Ani!