| Zanisoara a întrebat:

Hey TPU,tata o sa ia laptopul la el saptamana viitoare,el lucreaza in alt oras si vine doar in weekend, ia laptopul deoarece eu i-am zis asta, sunt 8 si am examen si laptopul ma tenteaza foarte tare.Eu m-am mai uitat la filme xxx... :/ dar pe modul incognito evident.Sunt sanse ca tata sa vada la ce m-am uitat, daca am stat pe modul incognito? Sunt cam paranoica..

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Lasa filmele alea la 14 ani si concentreaza-te pe scoala si instruire. Asa ajungeti sa faceti sex la varste fragede, sa aveti urmasi cand nu v-ati desavarsit studiile, sa va pierdeti capul si sa nu va protejati si apoi sa va dati pumni in cap pentru ca ati constatat ca v-ati ales cu vreo boala si enumerarea poate continua. Sunteti o generatie de ratati!

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Pe modul incongnito, nu se salveaza paginile vizionate.