| qwertyuiopasdfghjkl1234567890zxcvbnm a întrebat:

Vă rog să mă ajutați! De câteva zile încoace nu mă lasă să las comm-uri și nici mesaje altor pagini de facebook!
Îmi tot apare asta:Action Blocked
You have been temporarily blocked from performing this action.
If you think you're seeing this by mistake, please let us know.
Confirmation Required
A confirmation is required before you can proceed.
Vă rog să mă ajutați!

2 răspunsuri:
| Metin2Hidra a răspuns:

Deoarece tu ai jignit pe cv si deia isi va reveni singur in o saptamana si cv asa am patit si eu funda?

| qwertyuiopasdfghjkl1234567890zxcvbnm explică (pentru Metin2Hidra):

Mulțumesc! happy sper să își revină în curând happy