| Yunnochan a întrebat:

vă solicit și eu ajutorul...
Am nevoie de o aplicație pentru notițe/gânduri/chestii de genul unde să pot insera o grămadă de poze, fotografi, uneori chiar și gif-uri FOARTE MULTE. Am încercat OneNote, de la Microsoft dar... nu pot insera gif-uri. Evernote mi-sa părut cea mai bună și convenabilă. 4 luni am mers pe ea fără nicio problemă dar, la fel cum am spus și mai sus: vreau să inserez o grămadă de poze+gif-uri pe lângă funcția de notițe. Versiunea gratis de la evernote îmi permite doar 60MB pe lună. Mi-aș dori ceva care să îmi permită să inserez destul de multe poze, așa cum îți permite de exemplu versiunile pe bani, evernote plus și evernote premium. Nu-mi spuneți să instalez apk de la evernote premium. Vreau o aplicație de notițe care să semene cu evernote premium sau plus și să fie GRATIS!
Mulțumesc anticipat dacă ai citit asta.

10 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Pai mai bine iti faci un blog -daca nu vrei sa le tii doar pentru tine.

| Yunnochan explică (pentru anonimg):

Nu cred că sunt încă pregătită să arăt lumii ce gândesc... Plus că n-am încredere în mine.

| anonimg a răspuns:

Am scris pe google "blog privat". Si printre altele am gasit asta: https://www.tpu.ro/tehnologie/cum-sa-imi-fac-un-blog-privat/

| anonimg a răspuns:

Sau poti folosi o alternativa gratuita la Microsoft office:
https://ro.libreoffice.org/
Este intr-adevar numai pentru pc/laptop. Nu stiu daca exista o aplicatie mobila care sa suporte numarul de caractere si fisiere pe care vrei sa le introduci tu, si in acelasi timp sa nu se blocheze sau sa se inchida.

Dar mai asteapta raspunsuri.
PS: Nu vreau funda; daca oferi funda cuiva acum, este posibil ca sa nu mai primesti ajutor/raspunsuri. ^_^

| Yunnochan explică (pentru anonimg):

Hey, mersi că te-ai străduit să îmi găsești cât de cât ceva care să-mi îndeplinească cerințele. Înseamnă mult pentru mine, mersi încă o dată.

| Goete a răspuns:

S-ar putea sa ma insel, dar cred ca Google Keep nu are nici o limita. Eu il folosesc dar nu la nivelul la care vrei tu, ci mai mult pentru notite sau recordator la o anumita ora sau cand ajung in anumit loc.

| Yunnochan explică (pentru Goete):

Eu vreau ceva care să-mi permită să scriu foarte mult, peste 300.000 de caractere...

| Goete a răspuns (pentru Yunnochan):

Si Google Keep are limita de caractere?
Oricum, sunt curios si eu ce vei gasi, sau alege, in final.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google Keep - note și liste. Eu sunt foarte mulțumită.

| Yunnochan explică (pentru anonim_4396):

Are limită de 10.000 de caractere. Vreau să scriu mai mult...