| Arthiom a întrebat:

O intrebare despre Microsoft Word 2007. Daca vreau sa fac un cuprins in Microsoft word 2007, dau acolo la references.....etc etc si inserez manual un tabel, dar problema este ca Microsoft word imi permita sa adaug maxim 9 randuri in acel cuprins. Stie cineva de ce? Si se poate cumva sa adaug mai multe randuri? Daca da, cum?

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

Din cate stiu eu, cuprinsul nu il faci inserand vreun tabel. Il poti face automat, tu trebuie sa selectezi doar titlurile care vrei sa apara in el si sa le atribui un anumit nivel (titlul principal, subtitlu).

Aici ai informatii cum poti crea cuprinsul https://support.office.com/......9457bfd72.

Sper sa te ajute.

Pa.