| bvampeires a întrebat:

Hey... vreau sa ii fac un filmulet cu poze unei persoane dragi, poze pe care sa scriu anumite fraze ca reminder la momentul reprezentat in fiecare poza. Insa nu prea le am cu calculatoarele. Ati putea sa imi spuneti de ce program am nevoie, de unde sa l descarc etc? Va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| LaVerd3 a răspuns:

AVS Video Editor (folosesc eu şi este şi foarte uşor)
dar dacă eşti curioasă şi inteligentă poţi face ceva mia frumos cu Sony vegas happy

| Anonima00000000 a răspuns:

Eu zic ca ti-ar fi mai usor sa faci filmuletul pe telefon (Asta doar in cazul in care ai un telefon mai performant). Trebuie doar sa intri pe Magazin play si sa descarci o aplicatie gen "Video Maker" si mai departe te descurci.

| bvampeires explică:

Multumesc mult! O sa incerc mai multe variante sa vad ce imi iese

| Secret12122553368863354 a răspuns:

Cel mai bun este Magix Movie Edit, insa nu stiu sincer de unde il poti descarca.