| FuegoJr a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar Samsung S5600 si vreau sa stiu ce si eu ce avantaje si dezavantaje are, daca merita sa il cumpar big grin Dau Fuuunda :X

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Uite aici cateva specificatii
http://www.gsmland.ro/telefon-mobil-samsung-s5600_preston-2426
Deci, in primul rand trebuie sa ai grija la touchscreen, bateria tine putin, si in rest, daca iti place muzica, si vrei sa se auda tare in difuzor, nu ti-l recomand, pentru ca, de obicei la telefoanele din gama Samsung nu se aude tare in difuzor.
Acum depinde de bugetul tau si de decizia ta.

Toate cele bune!:)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un telefon foarte bun am eu unul sil vand cu 350 ron ca am nevoie de bani merge si arata impecabil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un telefon foarte bun am eu unul la 350 ron si il vand deoare ce am nevoie de bani arata si merge impecabil daca esti interesat 0762668393

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna nu stiu de ce toata lumea zice ca i nasol merge foarte bine la poze super filmare la fel cred ca cei care zic despre telefon ca nu ie bun le ie ciuda.am si ieu unul al meu si unu de vanzare le am din noiembrie ambele si arata impekabil. 300lei am nevoie de bani daca te intereseaza sunt din arad. uite nr meu 0741491570