| JustAna05 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi iau un laptop 2 in 1 si sunt un pic nehotarata. Oscilez intre 3 modele,tinand cont ca nu am bugetul foarte mare. Ar fi Lenovo Miix 310, Lenovo YOGA 300-11IBR sau Asus Transformer Mini T102HA. Dupa parerea voastra care ar fi mai bun si si-ar merita banii?
P.s:Nu il folosesc pentru gaming. Am nevoie de el pentru prezentari, filme si activitati uzuale.
Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| DrGoogle a răspuns:

Eu unul sunt fan Asus, am un Asus, am prieteni care au Asus si sunt foarte multumiti.