| EmiliaSd88 a întrebat:

Heyy TPU, mi-am luat recent un laptop si deoarece stau la internat nu am net si as vrea sa imi fac un abonament dar nu ma prea pricep sa aleg, as vrea sa fie de la Vodafone sau telekom, si nici prea scump, in jur la 50 lei daca se poate, aveti vreo idee?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa-ti faci abonament la aia 2. Au preturile mari, iar semnalul n ueste unul tocmai de calitate. Eu iti recomand sa-ti achizitionezi un stick de net 3g decodat, si sa-ti cumperi o cartela digi net mobile prepay. Cu 4 euro pe luna, ai intre 5 si 10gb trafic, iar semnalul este unul foarte ok chiar si in zonele rurale.

| MihaelaRafaela a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti faci la Vodafone deoarece am vazut ca are wi-fi cu 27lei pe luna.