| Cezy_3772 a întrebat:

Hi all! Va rog ajutati-ma! crying Cum fac ca ecranul computerului sa fie mai luminos? Va rog multe detalii! Dai funda! [-o

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| catalinb a răspuns:

Pai el se face din setarile monitorului, vezi ca in colt dreapta ai niste butoane [dar trebuie sa imi precizezi firma monitor], si modifici de acolostraight face

Apache
| Apache a răspuns:

Pe monitor ai niste butoane!
vezi care din ele e de brightness! si da-l mai sus!
de asemena seateaza si Contrast!

| Cezy_3772 explică:

Am laptot! La monitor stiu sa fac! big grin dar am laptop! TOSHIBA!

| Cezy_3772 explică:

Mersi mult iTechNews! ai de la mine o fundita si punct! :*

| Daniela019960 a răspuns:

1.Deschide Opțiuni de alimentare făcând clic pe butonul StartImagine a butonului Start, pe Panou de control, pe Sistem și securitate, apoi pe Opțiuni de alimentare.
2.Mută glisorul lângă Luminozitate ecran în partea de jos a ecranului. Luminozitatea se modifică în mod automat.