| Ionutszu a întrebat:

Hi! am o problema cu laptopul. mai nou stau la la[top si uneori se blocheaza imaginea asa cum este (orice ar fi pe ecran, chiarsi in joc, ) si nu se mai misca nimic nici mouse nimic, pur si simplu pot doar sa il sting din buton si atat.Nu i-am instalat windowsul de peste un an si tind sa cred ca e de la asta. Voi ce ziceti?

1 răspuns:
| Andrei750238 a răspuns:

Windows reinstalat si scapi de orice virus/program/eroare ce cauzeaza blocarea laptopului.
Daca problema persista, inseamna ce e de la laptop si trebuie dus la reparat / schimbat.