| Shuellen a întrebat:

Hi! doresc si eu un program prin care sa mi se ia mai repede programele de pe net(cel mai scurt timp in care mi-a fost luat un program acceptabil a fost o ora)tinand cont ca stau la tara si internetul e mai greoi cateodata as avea mare nevoie.Thank you! Promit ca dau fundita:X:X:X

2 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Stai la tara si aia de la care iei internet iti dau o anumita viteza de transfer pe care nu o poti depasi cu niciun program.

| iuliancico a răspuns:

Incearca DAP http://www.speedbit.com, dar ''Abh'' are dreptate.