| YLLL a întrebat:

Cum se consuma Mb pe telefon? (internetul) mi-am reincarcat azi si am 94 mb, stiu ca data trecuta cand am mai avut mi s-au dus foarte repede..si nu vreau sa raman fara intr-un timp foarte scurt. daca stau pe youtube si ascult muzica se duc mai repede? nu ma prea priceplaughing)

1 răspuns:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Daca asculti muzica e logic ca mb se duc mai repede pentru ca incarcare videoclipului se face din mega..incearca sa iti faci o optiune cu mega mai mare sau nelimitat.