| Cσσкiє a întrebat:

Hi, dudes! happy. Am făcut un film pe aparatul foto, l-am descărcat în calculator şi nu putem să-l vizualizăm normal. Am încercat cu VLC Media Player, dar nu are sonor, cu BS Player are sonor, dar are viteză foarte mare, iar cu Winamp nu a mers deloc. Ce-i de făcut? big grin.

Răspuns Câştigător
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Incearca cu KMPlayer!

3 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Incearca cu KMPlayer...merge sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai o veriune mai veche de VLC. Incearca VLC media player v1. 1. 0. Vezi si auzi absolut orice fisier audio/video cu el. Bafta.

| ChristinaO a răspuns:

Incearca cu real player.eu stiu pe cineva care a avut aceeasi problema si a rezolvat cu el...happy