| FoRYoU a întrebat:

Hi TPU am si eu o problema cu un telefon NOKIA 5220 Xpress Music. Am scos cartela din telefon si am am bagat-o din nou si cand sal pornesc mi-a aparut ceva de genu Start up phone without sim card (accept, reject) cu toate ca l-am decodat ce se intampla? VA ROOOG ESTE NOU

2 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

In primul rand dai un reject. 2 verifica daca cumva nu joaca in slot si incearca sa o fixezi bine.

| Florixrevolution a răspuns:

Pai parerea mea este ca ar trebui sa mai incerci sa mai introduci cartela ori nu era fixata bine ori nu este buna cartela...