| Larisa005 a întrebat:

Hi TPU, Am un Samsung Galaxy SII si am probleme cu conexiunea la internet, am fost la orange iar acestia mi-au instalat o aplicatie care pe moment se parea ca functiona, insa acum nu mai merge, tin sa mentionez ca am la dispozitie 150 de MB dar imi da incontinuu erori de conexiune. Ma puteti ajuta cumva?
Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De "Tehnologie" sau "Informatii utilitare" ai auzit? Intrebarea va fi mutata, ai gresit cattegoria la care ai postat.

| optzeci a răspuns:

Trebuie sa verifici la *132# sau 332 daca mai ai trafic din cei 150 MB. Daca nu mai ia trafic e normal sa nu mai mearga sa te conectezi. Va trebui sa reincarci si sa activezi o noua optiune de internet.