| alexluizzzzz a întrebat:

De curand am descarcat un film pe tableta (Samsung galaxy tab 2.7) si nu imi mai merge tableta? O fi virusata? Mentionez ca imi apare incontinuu logo-ul de la Samsung si pot decat sa o deschid si sa o inchid.V-as fi recunoscator daca m-ati putea ajuta in remedierea acestei probleme

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da,uite eu sunt depanator de tablete.are garantie? te duci cu ea de unde ai luat-o.nu are, o repari la un service gsm.

| Public22 a răspuns:

Mergi cu ea la cineva care se pricepe.