| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi TPU!, Ce parere aveti despre sistemul meu?

3Gb ram
Intel Dual Core 2.2Ghz
nVidia 8400GS 512mb.

Si va mai intreb ceva. In jocuri folosesc Game Booster, am update la zi, dar nu si la placa audio(nu cred ca conteaza la frameuri) iar AC brotherhood imi merge numai cu 11-12 Fpssad de ce nu stiusad Assasin creed 2 imi mergea la Medium-High cu minim 19. Plz ajutati-ma ce sa ii fac sa mearga mai bine?, Ce ar trebui sa schimb sau ce ar trebui sa facc?

2 răspunsuri:
| shnako a răspuns:

Schimba placa video. Eu am un Leadtek WinFast PX9600 GT TDH Extreme 512MB DDR3 256bit, PCI-E cu un Core2Duo de 2.2 si 4GB RAM si mergea excelent AC Brotherhood.

| Seduction a răspuns:

Pai mie imi merge bine la maximstraight face desi sunt mai slabute a mele doar placa video este mai buna deci mie imi merge bine la maxim pe:
2 gb Ram ddr3
AMD Athlon x4 2.6 GHz
Ati Radeon HD 4600 series 1, 5 GB