| extremboyy a întrebat:

Hi TPU cine imi explica si mie cum merge bit locker pe windows 7
deoarece am un hard disk stricat si as vreau sa recuperez cate ceva de pe el Dar atunci cand pornesc bitlocker imi zice the parametre is incorrect
mersi funda

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Foloseste Hiren's Boot cd, booteaza windovs live.si iti da posibilitatea de a accesa hardul si salvezi datele pe stick.
De mentionat. Windows live booteaza in Ram, iar Cd trebuie sa ramana in in permanenta in unitatea Cd, pe toata durata operatiei de recuperare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sa incerci MHdd

| vladturcuman a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie nu imi merge