| Apocaliptic a întrebat:

De la un magazin, unde iti si repara telefonul, se vand si casti pentru telefon?[nu stiu cum se numeste magazinul ala] Vreau un raspuns sigur:-fara "dar" si "poate" -fara "parca" si "daca"!

Răspuns Câştigător
| tay2012 a răspuns:

Gasesti casti o gramada pe eMAG
scrie "casti in ear"

5 răspunsuri:
| Raluu a răspuns:

Gasesti multe chestii la Germanos sau la orice service de telefonie mobila

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil daca au modelul de care ai nevoie. oricum gasesti casti la orice magazin de electronice

| K0sti a răspuns:

Nu neaparat. Accesoriile se gasesc in magazine specializate.

| Xenya a răspuns:

La GSM se repara telefoane si au tot felul de compunente pentru acestea!

| IubiritzaTa a răspuns:

La GSM iti repari si tel iti poti cumpara si casti...cel putin asa e la noi in zona Luica