| razvi_8217 a întrebat:

Mi-am facut un id nou de mess si cand bag pe cineva in lista il pune la Adress Book. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| TAzOVsKY a răspuns:

Poi e mai usor sa plusul ala de sus din stanga (add contact), apoi ''Enter a messenger ID or email address'', il pui si apoi dai next...si gata.bafta! happy

| Mitzura92 a răspuns:

Pai atunci cand bagi si cineva in lista, iti apar niste optiuni acolo unde prima probabil la tine e adress book. asa ca dai pe sagetuta de langa si iti apare o lista si tu selectezi friends. sper ca te-am ajutat si ai inteles. te pup