| Victoria_8725 a întrebat:

Hii.big grin
As vrea niste status`uri noi si daca se poate.thinking originale.straight face
Cele mai multe si mai frumoase primesc funda.:X

Răspuns Câştigător
| opierdevara a răspuns:

Este clar ca te iubesc, sper c-ai inteles, daca ai banuieli da-mi un scurt buzz pe mess. :*

Ne-am cunoscut din intamplare. Si prietene am ajuns, prietene de zi cu zi. Poate chiar pentru totdeauna! big hug

You're fuckin' perfect to me

O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt blushing

Si cand ne-o fi mai rau, sa ne mearga asa de bine!

Chiar nu e treaba ta!

Inca nu realizez ce inseamna TIMPUL.Inca nu realizez ca odata am gresit.Inca nu realizez ca poate te-am dezamagit! Dar ce e mai important si eu nu`mi dau seama este ca nu o sa te mai vad ceva vreme.Sincer?! Deja imi lipsestisad

Mai pe scurt: Mi`e dor de tinee`love struck Poate spune orice, oricine`straight face

Esti altfel? Te-am gasit, in sfarsit? Sau in curand voi lupta sa sterg si amintirea ta?

Dar peste toate cele intamplate stiu ca impreuna o sa mergem mai departe ¦

Cand o sa-ti fie greu langa tine voi fi eu :**

Eu fara tine nu mi-as gasi puterea de a putea trai ¦

Fa.te ca ma iubesTi puppy dog eyes!

Stai o clipa.Zambeste.mi :*!

Tsi.am dat inima mea. Tsiam dat dragostea mea.Mai mult de atat nu iti pot da happy!

Because i Love y0u :*!

·E doar un vis frumoS, Care se tot repeTa.şi doaR in visuL meu gasesC lumea perfecTa rolling eyes!

Ea e Ea. N`o compara cu toate zdrentsele din viata ta oh go on!

Te iubbesC :*!

Stii si tu, au trecut momentele...Doar eu si cu tine love struck Ia spune, iti mai aduci aminte? love struck. ¦

Simt ca te cunosc si simt ca iti aduci aminte de mine.

# Amintirea`i inca vie oh go on, dar preferii` sa taci! Sa suferii`, sa te prefacii`.

¦De atata barfa m`am intoxicat, dar s` stii` ca omul` nebarfit e 0m ratat.

Inchide ochii... tacii! Atinge-ma si spune-mi ce iti doresti cu adevarat sa faci! :-x

De ce te uiti la mine atat de dulce si frumos?! • Si cand treci pe langa mine, mergi si lasi capu` n jos?!

Cuvantul FERICIRE nu mai stiu ce mai inseamna`straight face

Acum fara tine, totul e schimbat! happy

Tot raul spre bine`:X

2000 km intre noi
Nu au puterea sa ne desparta!:*

Iubesc sa te vad razand`love struck

Sentimentele nu pot fi puse pe balanta
Nu ne poate desparti nicio distanta`:X

Mergem inainte cum stim noi`:X

Imi este bine! [MINT straight face] Bine imi e doar langa tine!

Visez ca pot sa te atinglove struck

Vinovat e doar zambetul tau
Ca de tine mi`ee dor:X

Stiu ca va veni o zi
Cand te voi vedea.din noulove struck

Cat imi lipsesti # Nu pot sa-ti spun prin cuvinn. nnte`:X

Timpul trece prea greu acum`tongue

Cam atat!:X
Sper ca ti-au fost de ajutor:X
Bye:*
Fuuunda?big grin

2 răspunsuri:
| AndradaNicoletaRaluca a răspuns:

Iubire nu exista, exista doar creduli, iluzii si speranta, si visuri de nebuni!
-Astazi de exemplu vreau sa pierd timpul, astazi nu te iubesc!
-Sunt o fata normala...sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.
- N`am crezut ca e normal s'ajungem si noi candva.la final
-Mi`e frica sa iubesc, dar sunt indragostita. Ce ironie!
-Dupa un altu`, tot un altu` vine... Aceleasi replici, acelasi te iubesc. acelasi mi`e dor de tine, te doresc.
-Fara sa vreau, realizez cum imaginea ta, clara odata...Devine transparenta.
-Realitatea nu e niciodata la fel de frumoasa ca visele pe care ti le-ai facut...
-Da,e adevarat.Te-am vrut mult de tot, dar acum nu te mai vreau.
-Si te doare când vezi ca nu`mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.
-Oh all I ever wanted, was to see you smiling
-Trecutul e istorie.Viitorul fantezie,iar prezentul trece zi cu zi.
- Ma uit la el nici macar nu imi pasa. poate totul ar fi fost altfel daca ar fi stiut sa iubeasca!
-Si pentru el, esti doar o simpla fata. Mai mult de'atat nu ai fost niciodata.
-Un zambet si indiferenta pot ascunde multe raspunsuri si sentimente.
-Stiu ca nu sunt singura chiar si atunci cand sunt!
-Durerea te'a maturizat, te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
-Lasa`te, lasa`te, lasa`te ascuns de rânduri. Pune`te, pune`te, pune`te putin pe gânduri.
-S`ar putea sa mai fi fost indragostita inainte, dar niciodata atat de tare. deseneaza`ma langa tine.
-stii nu esti ce`mi doream sa fii
-Te-am avut si te-am pierdut de atatea ori incat nu stiu daca ai fost vreodata pentru mine...
-As vrea sa te revad, si daca nu cer prea mult.Mi-ar placea sa imi vorbesti ca as vrea sa te ascult
-Sunt dimineti in care as vrea sa fii in preajma mea...dar cum nu esti.m`am trezit din nou degeaba.
-daca te intrebi ce mai fac, daca iubesc pe altcineva...sa stii ca incerc s-o fac.
-E mai greu decat a fost, si ai simtit pe pielea ta...Cum e sa-ti arate cand, o saruta-altcineva
-Ti-am spus.Nu vreau sa fii doar in trecutul meu ...Caci astfel nu am niciun viitor.si imi e greu.
- Traiesc înca din vise chiar daca multe dintre ele nu's permise!
-Nu-ntelegi, nu este bine, Sa te joci acum cu mine! Nu stiu cum sa iti explic, Ca vorbele tale nu ma ating. :]
-Dar orice ar fi n`am sa te las`! Stiu ca astepti sa fac eu

funda?
sad

| Dya_2387 a răspuns:

Dnd am cazut pe ganduri...
*Men are pigs. [They will] pretty much have sex with anyone, fat, skinny, married, single, complete strangers, relatives.*
*Reality is almost always wrong*
*A real man doesn’t love a million girls. He loves one girl in a million ways.*
*Truth or happiness, never both.*
*do what you can now.forget what wasn’t done then.*
…*I was born with an enormous need for affection, and a terrible need to give it. (A.H)*
*Love is rare, life is strange, nothing lasts, people change.*
*te iubesc la nebunie ca pe-o coada de scrumbie!
*Et si tu n`existais pas Dis-moi pourquoi si`existerais
*"Pentru zilele ce au sa vie
Pentru noptile cu iasomie…"
*Ti-aduci aminte? Cand eu n-o sa uit nicicand…Piedica mea si tu cazand cu capu’n piatra de mormant
*Give me the sunrise…
*Viata nu este o stiinta exacta,este o arta.
*Am o mie de defecte.le folosesc,insa,pe rand!
*Scuza-ma… am observat ca nu m-ai observat!
*sorry, girls, i date only models!
*norocul este mult in lumea asta mare…dar s-ampartit…
*caut femei care sunt deschise la relatii fara obligatii, trio, fantezii, femei cu orgasm cu ejaculare…
*Nu poti sa schimbi trecutul; dar cu siguranta poti sa nu-l mai repeti!
*The more options I have, the more undecided I am.
*Try, if you can
*FETELORRR….MAI IESITI DIN PANTALONI….ii purtam noi barbatii….
*ITS NICE TO BE IMPORTANT BUT IT’S MORE IMPORTANT TO BE NICE
*"Vulturilor li se intampla sa zboare mai jos decat gainile, dar gainile nu se vor ridica niciodata pana la nori.
Sa treci peste greutati nu tine de dorinta ci de putinta…

oare in ce pozitie sa pun viata, sa ma satisfaca…?

Nu lua viata in serios niciodata. Oricum nimeni nu iese din ea viu.

Foamea unui copil si lacrimile unei mame te vor ajunge oriunde te vei afla.

olla…cand bem o cola?

nu cum sunt eu sunt eu ci cum esti tu sunt eu un altfel de tu sunt eu pe care nu l-ai mai lasat sa fie eu

caut femeie rezistenta la frig…foame…si bataie! rog seriozitate!

Generez in generatie generatia ce va urma sa fie generata in alte generatii! …
"Cel mai important este nu ceea ce oferim oamenilor, ci ceea ce trezim în ei. " Jacques Salome

Alerg mustele!

Femeia functioneaza perfect când o iubesti perfect. Când nu-ti mai place cum functioneaza, sigur i-ai facut ceva nepotrivit chiar tu, iubirea vietii ei…

Omul seamana foarte bine cu hirtia. Daca se aprinde o parte din ea ramine scrum.Acesta este trupul. Cealalta parte se preface in fum si zboara.Acesta este sufletul.
Tacerea are glasurile ei de intelepciune; ascult-o.

…de cate ori vad visele cum se sfarsec…de’atatea ori ma ambitionez sa reusesc.Am viata mea si asta nu se va schimba…s-aude o voce…:Speranta moare ultima!…

zambeste celor ce te urasc…sa simta ura ta…zambeste celor ce te iubesc…sa simta dragostea ta…iar daca intr-o zi cei pe care ii iubesti te vor trada…zambeste-le…sa simta indiferenta ta

Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

Tine-ma aproape de sufletul tau si gîndeste-te ca într-o zi ai sa te trezesti si ai sa realizezi ca ai pierdut un diamant în timp ce tu te chinuiai sa alegi pietricelele…

Ranile sufletului se deosebesc de celelalte prin aceea ca se acopera, dar nu se inchid; mereu dureroase, mereu gata sa sangereze cand le atingi, ele raman in inima vii si deschise

X: eu + mata = love
Y: eu + o lopata = te capacesc

Dilema masculina: Daca ai avea in pat in stanga ta pe cea mai frumoasa femeie, iar in dreapta ta un gay, cui i-ai intoarce spatele?

Viata e data sa fie traita si curiozitatea sa fie pastrata vie. Niciodata, pentru nimic in lume, sa nu intorci spatele vietii.
Dnd sortez nisip.
fUNDA?