| anonim_4396 a întrebat:

Https://imageshack.com/i/eyJ0g0ijj. Aceasta e o poza cu ipad4 pe care il detin. Va rog spuneti-mi si mie ce are de ce se vad dungile alea pe ecran. Am sunat la un service neautorizat si mia zis din prima ca este stricat display-ul si ca costa 700ron reparatia insa nu l-am crezut. Nu l-am scapat niciodata si nu a suferit impact. Ma gandeam ca poate fi de la placa video sau ce are pt ca scrisul inca se mai vede daca te uiti atent. Va rog datimi un sfat! Sau diagnosticul. Nu sunt din bucuresti si miar fi greu sa merg pana acolo. Lam cumparat de la altex de vreo 1-2 ani. deci a expirat garantia internationala. Va roog

1 răspuns:
| horia2012 a răspuns:

Vezi si aci. Ori le trimiti un email si link-ul cu foto, ori ii suni:
http://www.romaniagsm.ro/service-apple/service-ipad-4.html