| Lightdark a întrebat:

Și voi utilizați telefonul mobil doar pentru rețelele de Social media? Eu unu da am WhatsApp Messenger Facebook Telegram și Instagram a și YouTube dacă se poate considera rețea de socializare

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Google maps că lucrez pe teren, WhatsApp că primesc locația, messenger că comunic cu clienți, Facebook meta promovare, google maps, google ads, tik tok de distracție nu am incercat inca o promovare, telegram grup de IT, TPU desigur

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu îl folosesc sa comunic cu lumea.

| anonimg a răspuns:

Îl folosesc la multe lucruri: ca telefon personal și de servici, WhatsApp personal și de servici, câteodată și pe tik tok și Facebook, e-mail, one note dela Microsoft și notes, calculatorul îl folosesc des, la fel și gps-ul, am un folder de finanțe. Cele de mai sus le folosesc zilnic. Mai am un folder de shopping, un folder cu aplicații care mă ajută să deschid fișiere ca Adobe, word, și muzică (doar că extrem de rar ascult muzica), YouTube mai folosesc când și când, și la fel și aplicația Imgur. Mai folosesc 2 aplicații de 'gestionare fișiere'; și în afară de cele de la Google mai folosesc o aplicație pentru știri și una pentru vreme. SMS 1-2 pe săptămână.
Tot zilnic și în fiecare dimineață deschid aplicațiile legate de Biblie și de viața spirituală: școala de Sabat, EGW Writings2. Folosesc Biblia și pe telefon, dar mai mult în format tipărit.
Folosesc și galeria, Firefox, iar camera mai rar.

| mont a răspuns:

Eu il folosesc in multe alte scopuri.

| AlexAlyy a răspuns:

Eu folosesc telefonul mai mult pentru Facebook, Instagram, X twitter, tiktok, snapchat, whatsapp, Youtube, google chrome, Youtube music, spotify, pinterest...