| Mdln_Mada_1994 a întrebat:

Ieri am vrut sa-mi schimp numele pe Facebook, asa ca am facut o cerere, am scris numele pe care il vreau, si am trimis acea cerere, mai tarziu, cand m-am logat mi-a aparut asa :
Please Change Your Name
It looks like the name on your Facebook account may not be your authentic name. We ask everyone to use the name they go by in real life so friends know who they're connecting with.
What names are allowed on Facebook?
If this is the name you use in your everyday life, we would like to work with you to verify the name that best represents your identity. We accept a number of documents to allow you to verify your everyday name.
Apoi imi apare :
Ajută-te să confirmăm numele tău
Le cerem tuturor celor care se înscrie pe Facebook să folosească numele lor real, astfel încât prietenii să ştie cu cine iau legătura.

Te rugăm să introduci numele pe care doreşti să-l confirmi şi să-l foloseşti în mod public pe Facebook. Reţine că este posibil ca numele din profilul tău să fie actualizat automat la numele pe care îl introduci mai jos.
Prenume
Numele de familie
Please provide identification that displays the name you're confirming. Learn more about why we require ID verification and the different types of ID we accept below.
What types of ID does Facebook accept?
How do I upload my ID to Facebook?
What happens to my ID after I upload it?
Actele tale
Format JPEG, dacă este posibil. Poţi ataşa până la 3 fişiere.
Acum nu mai pot sa ma loghez! Care e problema! Ajutoor! Dau funda! sad

2 răspunsuri:
| Jullykss a răspuns:

Îți schimbi numele cu cel real.Is not a big ***