| Remus_Nedelcu_1996 a întrebat:

Ieri i-am instalat unui prieten windows 8.1 enterprise,astazi am instalat si eu aceeasi versiune de windows de pe acelasi dvd,insa,problema la mine este ca nu este total diferit, volumul este la fel ca la windows 7, la baiatul ala este cu negru,si arata volumul de la stanga la dreapta,cand intru la start este complet diferit,jos langa ceas la el apare iconita de notificari, la mine nu apare plus ca la el este mai "prietenos" sa zic asa, am toate upgrade`urile la zi...ce sa ii fac?

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Ala e windows 10 ma!
Probabil a facut update la el. este gratuit! Windowsul are licenta?