| GoldVali a întrebat:

Ieri seara mi-am pus mai multe melodii pe cardul de memorie de la telefon iar azi e gol! ce fac?!

Răspuns Câştigător
| flyer90 a răspuns:

Baga-l in calculator si vezi daca nu iti apar nici in calculator. In orice caz, formateaza-l si copiaza iar melodiile, nu ar trebui sa ai probleme

| GoldVali explică (pentru flyer90):

Multumesc, a mershappy

| GoldVali explică (pentru flyer90):

Nu merge vad sa-ti dau funda, o fi ceva la TPU. O ai cand isi revine siteul

12 răspunsuri:
| Eigei a răspuns:

Nu cumva aveai virusi.

| Mox112 a răspuns:

Intri in my computer>>>removable disk>>>si faci un fishier si bagi melodiile acolo
SUCCES
Funda te rog

| Mox112 a răspuns:

Gata ai reusit

| GoldVali explică (pentru Mox112):

Da, mersihappy

| Mox112 a răspuns (pentru GoldVali):

Iai dat funda lu flayer raspunsu lui corect sau al meu

| GoldVali explică (pentru Mox112):

I-am dat funda pentru ca am rezolvat cum a zis el. Tu ai postat dupa si ti-am multumit pentru ajutor dar deja rezolvasem cum a zis elhappy

| Mox112 a răspuns (pentru GoldVali):

Aaa nu intelesesem
scuze

| GoldVali explică (pentru Mox112):

Tie ti-am dat vothappy

| Mox112 a răspuns:

Ai dat deja funda lu flayer90 nu-i nimic

| Hessa13Bullet a răspuns:

Pai baga-l in calc si verifica iar. poate nu-s compatibile cu telefonul sau nu ti-ai introdus cadul bine il tel.