| FuckingContra a întrebat:

Imi apare ecran albastru la calculator si spune asa: Beginning dump of physical memory. Physical memory dump complete. Contact your system administrator or technicalsupport group for further assistance
Am incercat sa-i dau sa nu se mai restarteze dar nu merge

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Windows, memorie, hdd!

| singuraticul90 a răspuns:

Incearca sa dai default in bios,problema e ca ori o piesa merge prost,ori vreun program sau driver cauzeaza problema, incearca sa deconectezi (sa scoti) rami, hardul si procesorul (cu atata le cureti si de praf ) si sa le pui inapoi, daca problema persista, pune windows-ul din nou