| dannyelutzu1_6199 a întrebat:

Imi Apare:Limited or no conectivity jos in bara la reteaua wireles de pe un laptop Dell Latitude d600, o data s-a conectat de atunci gata,am dat restart la modemul de romtelecom,si nimic,am mai cautat solutii am incercat multe dar fara sens, pe calculator si telefon merge perfect netul.

2 răspunsuri:
| dannyelutzu1_6199 explică:

Pai inainte sa reinstalez windowsul sperand ca se va rezolva problema, prin cablu mergea internetul, dar acum si acolo apare limited or no conectivity

| alin16y a răspuns:

E posibil sa fie o problema cu placa wireless de la laptop. Incearca cu un adaptor adaptor wireless daca ai.