| Madalin_Ionut_1996 a întrebat:

Am un laptop Dell latitude d505 si as dori sa fac wireless cu un router romtelecom. Am descarcat driverul de wireless si l-am instalat pe laptop. Iconita de wi fi din bara imi arata ca driver not installed iar iconita wireless imi da un mesaj de genul limited conectivity or no conectivity. Am introdus datele retelei WEP si parola insa la iconita wifi inca imi apare driver not installed. Cum pot rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| TheScienceElias a răspuns:

De obicei laptopurile au un buton pentru a activa și a dezactiva technologia Wi-Fi. Și eu am avut o problemă asemănătoare ție, dar ideea e că trebuie să apeși Fn+ tasta pentru activare Wi-Fi sau cum ai tu.

1 răspuns: