| Raiden a întrebat:

Cine se pricepe la calculatoare? In partea jos a monitorului apare "You may be a viction of software counterfeiting. This copy of Windows did not pass genuine Windows validatiom." Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Add bucur_benny pe mess si iti explic acolo... ai nevoie de un programel micwinking

3 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Esti avertizat ca detii un windows cu licenta piratata
cauta alta licenta si opreste actualizarile automate tongue

| mariusciocan a răspuns:

Ai windows fara licenta. cand bagi windows now trebuie sa il si licentiezi, pentru ca daca nu tine doar 30 zile. sau ai dat sa isi faca el update (ceea ce nu trebuia)

| nisi1t a răspuns:

Ai facut update la windows si "te-au prins cu mata in sac" tongue