| carmenncristea a întrebat:

Cum sa fac ca atunci cand sunt pe inivsible [la messenger] un prieten din lista cand umbla pe Google.ro la detector, detectorul sa spuna ca eu sunt ofline sau o modalitate ca atunci cand sunt pe invisible, prietenul respectiv sa creada ca sunt ofline?[unele persoane spun uneori ca eu sunt invisble si de fapt eu sunt ofline si spun ca nu vreau eu sa vorbesc cu ei.(Urasc chestia asta!)]

Răspuns Câştigător
| ExpoLOGO a răspuns:

Intra aici:http://yahoo-check.info/download/ si descarca un plugin, trebuie sa functioneze

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Inseamna ca site. ul ala nu e bun. spune. le sa te caute si pe alte site.uri.se mai intampla si la mine chestii de astea

| tyger a răspuns:

Www.Ystatus.ro detecteaza toti userii care stau pe invisible