| Bobby711 a întrebat:

Imi da tampenia asta cand incerc sa fac imprimanta sa mearga :usb printing support is an older usb device and might not work with usb 3.0.
Am numai 3.0 ce dra sa-i fac sa mearga. Si da am bagat driverele raspunsuri utile va rog am incercat tot ce mi-a trecut prin cap

1 răspuns:
| sonya a răspuns:

Buna,

In principiu daca imprimanta are un usb mai vechi, cel de la calculator, 3, ar trebui sa recunoasca si sa mearga si cu o versiune anterioara.

Ce imprimanta ai?