| VulpitaRoz a întrebat:

Imi doresc un laptop şi nu stiu dacă acest laptop bun pt jocuri http://m.emag.ro/......DCC5JBBBM/

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Salutare... Acest laptop nu e bun pentru gaming deoarece are placa integrata, si e slaba. Tii neaparat sa iei laptop? Pentru jocuri iti recomand puternicbsa cumperi Desktop, astept raspuns cu ce ai ales desktop sau laptop si iti fac eu o configuratie care sa-ti duca jocurile la cerinte ultra, ca ai un buget destul de bun si nu merita sa-l strici cu laptopul asta.

| rgx a răspuns (pentru CosminC86):

Vorbesti sa nu adormi, are placa video dedicata pe 128 bit http://www.emag.ro/......DCC5JBBBM/

| CosminC86 a răspuns (pentru rgx):

Imi cer scuze, m-am incurcat... Oricum, raman tot la desktop cu recomandarea.

| rgx a răspuns (pentru CosminC86):

Corect! ar fi de preferat desktop pentru gaming.Sau daca tot cauti un laptop pentru gaming il iei pe asta http://www.emag.ro/......DXTZJBBBM/

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca vrei jocuri, nu lua laptop!

| MskDesign a răspuns:

Pentru gaming ia-ti desktop, daca se poate bazat pe AMD, caci Intelul cam doarme in aceasta privinta.

| rgx a răspuns:

Este ok deoarece are placa video pe 128 bit!

| VulpitaRoz explică:

Îmi recomandaţi să-l cumpar?

| CosminC86 a răspuns (pentru VulpitaRoz):

Eu zic sa cumperi Desktop pe piese, piesele fiind mult mai ieftine cumparate pe bucata. Zi-mi ce buget ai si ce monitor si iti fac eu o configuratie.

| Oananebuna1234 a răspuns:

Este bun pentru ca are placa video! :* happy