| ziper94 a întrebat:

Imi merge foarte greu si incet calculatorul. Initial al crezut ca e de la praf... ca am mai fost in situatia asta si l`am sters bine de praf pe interior si a mers ca si nou. Dar tot la fel de greu merge...am sters windows`ul si tot asa.
Imi scrie in reluare... nu pot face nimic pe el. Mi s`a spus ca poate s`a miscat ceva in interior si nu face bine contact dar am miscat tot pe acolo si totu` e in regula.
Am scos si bagat RAM`ii ca poate nu erau bine pusi dar tot nimic.
Am mai avut situatia asta exact la fel imi mergea PC`ul in reluare dar l`am facut si acum nu mai stiu cum...
Aveti ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| lucy90 a răspuns:

Devirusare, stergerea programelor inutile defracmentare si curatare disk optimizare windows etc. daca leai facut pe astea va merge bine sau mai simplu reinstalare win

| Perfecşăn a răspuns:

L-ai dus la reparat? Daca nu du-l si daca da mai intreaba odata pe cei la care ai fost daca are ceva.Bafta!

| alexandru9090 a răspuns:

Schimba si bateria bafta