| Stefan454 a întrebat:

Îmi poate spune cine are card revolut, sunt serioși, iau comisioane sau nu? Pt transferuri retrageri comisionul cardului etc?

Răspuns Câştigător
| VladDumitru5646 a răspuns:

Salut, sunt foarte seriosi nu am avut probleme cu ei deloc. Ai si multe avantaje precum schimbul valutara la pret BNR (fara comisioane) nu ai comisioane cand scoti din bancomat pana la 800 de lei sau chiar si pana la 2400 lei daca il ai premium. De specificat ca poti scoate bani din orice bancomat de pe strada. Il poti bloca de pe telefon sau sa ii schimbi pin-ul de pe telefon si multe altele.
Poti acesa refferul meu https://revolut.com/r/octaviory
Si vei primi 5 euro.

| Stefan454 explică (pentru VladDumitru5646):

Mersi de info si pentru reffer, cand imi va sosi cardul voi avea 5 euro de cheltuiala.

2 răspunsuri:
| GabrielGby a răspuns:

Salut!
Da recomand cu incredere, sunt serioși, ai comision 0 la administrare, retragere de la orice bancomat, totul este foarte rapid si sigur, eu il utilizez foarte des pentru plati online si cand plec in strainatate este de foarte mare ajutor, ai posibilitatea de a schimba banii pe loc în diferite monede la cel mai bun curs consider eu, dupa care poti retrage de la orice bancomat in moneda locala.

Aici ai un link:
https://revolut.com/referral/gabrieh0i2! G10D21
Prin acest link daca creezi cont, primesti dupa validarea contului 50 lei cadou + poti comanda si cardul standard gratis!