| PurpleDrink a întrebat:

Imi puteti da si mie exemple de photoshop-uri pentru coperti de wattpad? Inafara de pixlr...

2 răspunsuri:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Iti recomand pizaap.com

| Roberta_Adelina_1996 a răspuns:

Ştiu că răspund târziu, dar şi eu căutasem şi găsisem. Sunt scriitoare Wattpad, nu spun că sunt expertă, dar scriu. Am publicat prima mea poveste şi mă pregătesc pentru a doua. Nu sunt populară. Din punctul meu de vedere, Photoshop este foarte bun pentru a creea o copertă WattPad. Sper că te-am ajutat, chiar dacă am răspuns cam târziu. ^^ =)